Olumsuz duygulardan arınmak için bir teknik

18 Nisan 2011 | Kategori: Bilinçaltı Konuları

Kaplangözü taşı bilinçaltı temizliği ve ailenizden gelen DNA larınızda kayıtlı olan olumsuz duyguların temizlenmesi için çok etkili bir taştır. Eğer bir kaplangözü taşınız varsa aşağıdaki çalışmayı mutlaka yapmanızı öneririm. Çalışma sonrası arınma belirtileri yaşayabilirsiniz. Bir kaç gün kendinizi gergin, üzüntülü yada farklı hissedebilirsiniz bu normaldir ve çalışmanın olumlu bir etkisidir. Bazı insanlarsa tam tersine kendilerini çok enerjik ve canlı hissetmektedirler bu da normal bir etkidir.

Öncelikle kaplangözü taşınız çok küçük olmasın, tam olarak büyüklük vermem mümkün değil ama çok ufak bir taş etkili olmaz ama en azından bir yüzüğün büyüklüğünde olsun, daha büyük olursa daha da iyi olur. Taşınızı önce bir gece toprakta yada deniz tuzu eklenmiş suda bekletin. Daha sonra eğer biliyorsanız taşa biraz reiki verin. Reiki ile çalışmıyorsanız bu adımı atlayabilirsiniz.

Kurtulmak istediğiniz olumsuz duygunuzu seçin. Bu herhangi bir duygu yada korku olabilir ama sizi olumsuz etkilediğinden emin olduğunuz bir şey olsun. Taşınızı sol elinize alın, avuç içinize koyun ve avucunuzu kapatın. Bir süre taşa odaklanın ve varlığını hissedin. Daha sonra içinizden yada sesli olarak şu niyeti edin ” Elimdeki kaplangözü taşımın içimdeki ….. korkusunu benden almasına,bu korkumdan ( yada duygumdan) tamamen arınmaya ve kurtulmaya niyet ediyorum”

Daha sonra korkunuza yada olumsuz duygunuza odaklanın, bir süre bunu düşünün, dikkatinizi yaşadığınız olumsuz duygulara verin. Bu aşamada ne kadar canlı olarak duygunuzu hisserseniz o kadar iyi olur. Yeterince korkunuza yada olumsuz duygunuza odaklandığınıza bu duygunun sıkıntısını yaşamaya başlayacaksınız ve bir an önce bundan kurtulmak isteyeceksiniz. Tam bu aşamada elinizden siyah bir enerjinin aktığını ve taş gittiğini imgeleyin. Bunu da hissettiğiniz sürece yapın, bir kaç saniye yada bir kaç dakika olabilir veya daha da uzatabilirsiniz. Siyah enerji taşa tamamen akınca hızlı bir şekilde hemen taşınızı daha önceden hazırladığınız içine deniz tuzu eklenmiş suya koyun ve içinizden ” Teşekkür ederim, şimdi taşımın tamemen arınmasını seçiyorum” deyin. Bu aşamada hızlı davranmanız çok önemli olduğu için suyu yanınızda hazır bulundurmanızı öneririm. Daha sonra taşı bir gece bu suda bırakın ve taşa siz yada başkası daha erken dokunmasın. Sabah taşınızı musluktan akan bol su ile yıkayın. Eğer biliyorsanız  bir kaç dakika da olsa reiki verin, bilmiyorsanız güneş ışığında bir kaç saat bırakın yada taşı yakacağınız herhangi bir tütsünün dumanında bir kaç dakika tutun. Taşı temizleğiniz suyu hemen tuvalete dökün ve sifonu çekin, bu su ile temas etmeyin ve dokunmayın. Aksi halde negatif enerjiden etkilenebilirsiniz. Daha sonra taşınızla yeniden başka bir korku için çalışma yapabilir yada gerekli görüyorsanız aynı korku ile çalışabilirsiniz. Bazen bir kere çalışmak yetmeyebilir bir kaç kere bir korku ile çalışmak gerekir. Bu çalışmalarda yada sonrasında taş kırılırsa yeniden kullanmayın ve doğaya mümkümse bir ağaç altına bırakın. Taşınıza sevgilerinizi göndermenizin de çalışmanın başarısına katkısı olacaktır.

Yukarıda anlattığım teknik çok etkili bir tekniktir ve yapmak isteyenlerin düzenli çalışmaları durumunda büyük faydalar elde edebileceğini söyleyebilirim.

Sevgilerimle….

Berna Özcan Demir

Bilgi: Yukarıda verilen bilgiler tıbbi bir tedavi değildir, lütfen sorunlarınızda doktorunuza başvurunuz bu bilgiler tamamlayıcı ve destekleyici olarak verilmektedir.

Beğendiyseniz paylaşabilirsiniz

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS21 Yorum yapılmış Olumsuz duygulardan arınmak için bir teknik

Avatar

elif

19 Nisan 2011 Saat 11:07 am

Merhaba Berna Hanım,
Bugün tekniği uyguladım, yazınızda söz ettiğiniz gergin, üzüntülü halin geçmesi için herhangi bir şey yapılmalı mı yoksa bu birkaç günü sabrederek mi geçirmek gerek, merak ettim.
Teşekkürler ve sevgiler…

Avatar

admin

19 Nisan 2011 Saat 11:37 am

Biz buna arınma diyoruz, iyileşme öncesi kendini kötü hissetme durumu ve arınmak negatif bir enerjiden kurtulduğunuzun işaretidir. Bir kaç gün içinde kendiliğinden geçecektir.

Avatar

murat

19 Nisan 2011 Saat 3:03 pm

Berna hocam deniz tuzu yerine deniz suyu kullanabilir miyiz?

Avatar

admin

19 Nisan 2011 Saat 8:02 pm

Kullanılabilir.

Avatar

Sevil Geridönmez

20 Nisan 2011 Saat 6:30 pm

Çok Teşekkürler..Korkularım için deneyımlıyecegım….Sevgimle….<3

Avatar

Zuhal

21 Nisan 2011 Saat 9:00 pm

Bu calismayi baskalarini yargilama ve elestirme duygum icin kullanabilir miyim? Basak burcuyum, ve yukselenim yay,ay ikizlerde,venusum akrepte.bu huyumu sevmiyorum.neler onerirsiniz. Tesekkur ederim,sevgiler…

Avatar

Hatice ŞAHİN

22 Nisan 2011 Saat 11:31 am

sizin önermiş olduğunuz taşları nasıl bulabiliriz

Avatar

Hatice ŞAHİN

22 Nisan 2011 Saat 11:32 am

ayrıca kitaplarınızı nasıl temin edebiliriz.

Avatar

admin

22 Nisan 2011 Saat 4:57 pm

Yazdığım e-kitabı soruyorsanız http://www.reikiturk.com/reikiturk-ebook/refah-icinde-bir-yasam-surdurme-rehberi.pdf linkinden indirerek okuyabilirsiniz.

Avatar

admin

22 Nisan 2011 Saat 4:57 pm

Her taşcıda doğal taş bulunur. Ben Kadıköy’de Bahariye Caddesinde adliyenin karşısında adliye pasajından alıyorum ama başka taşcılarda da mutlaka vardır.

Avatar

admin

22 Nisan 2011 Saat 4:59 pm

İstediğiniz her olumsuz duygunuz için verdiğim çalışmayı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra reiki 2.aşama biliyorsanız bu konuda enerji ile bilinçaltı temizliği yapmanızı öneririm çünkü bunlar bilinçaltında kayıtlı olan bazı olaylarla bağlantılı duygulardır ve bilinçaltınızı temizlemeniz gerekecektir. Eğer reiki bilmiyorsanız öğrenmenizin faydası olacaktır. Sevgilerimle. Berna Özcan Demir

Avatar

cigdem yildiz

23 Nisan 2011 Saat 8:03 am

merhabalar hocam, tasi daha deniz tuzlu suya koymadan once yani belli konudaki duygularimi dile getirdigimde bile ne kadar rahatladigimi anlatamam. Cok tesekkur ederim.

Avatar

Dorina

25 Nisan 2011 Saat 1:10 pm

Merhaba. Bilinç altı temizliği çalışmasının nasıl yapılacağını paylaşır mısınız lütfen.
Teşekkürler.

Avatar

admin

25 Nisan 2011 Saat 4:17 pm

Bilinçaltı temizliği buradan anlatabileceğim kadar kısa bir konu değil ama reiki 2.aşama biliyorsanız yaş temizliği dediğimiz şey aslında bilinçaltı temizliğidir bunu yapabilirsiniz, eğer bilmiyorsanız öğrenmeniz reiki ile bilinçaltı temizliği yapmanıza yardım edecektir. Bunun dışında zaman zaman bu konuda seminerler yapıyorum, katılımcıların sorunlarını tespit ve özel bir cd ile temizlik çalışması öğretiyorum buna da katılabilirsiniz. EFT denen bir teknikle de bilinçaltı çalışmaları yapılıyor bu şekilde çalışmak isterseniz bu konuda bir kitap alabilir yada EFT eğitimi veren bir arkadaşa başvurabilirsiniz. Bilinçaltı temizliği çok komple bir konudur ve üzerinde uzun zaman çalışmak gerekebilir ancak yine de size en uygun tekniği seçerek bu konuda çalışmanızı öneririm. Eğer bunlardan hiç birine imkanınız yoksa benim refah içinde bir yaşam sürdürme rehberi isimli e-kitabımda olumlama yapma tekniği, inanç değiştirme çalışması gibi çalışmalar verdim, kitabı netten ücretsiz indirerek içindeki bilgileri edinebilir ve üzerinde çalışabilirsiniz. Sevgilerimle. Berna Özcan Demir

Avatar

admin

25 Nisan 2011 Saat 4:17 pm

Çok güzel :)

Avatar

Dorina

26 Nisan 2011 Saat 12:36 pm

Açıklamalarınız için çok teşekkür ederim. Reiki 2 aşamayı yeni aldım fakat yaş temizliği hakkında bilgim yok. Antalya’da ikamet ettiğim için seminerlerinize katılma imkanım da yok maalesef ama kitabınız bende var ve içindeki olumlamalardan ve çalışmalardan yararlanıyorum, çok teşekkür ederim bunun için de. EFT yi de araştıracağım mutlaka.

Avatar

Dorina

26 Nisan 2011 Saat 12:38 pm

ve bir soru daha: kaplan gözü taşından boncuğum var, onu yukarıda verdiğiniz çalışmada kullanabilir miyim?
cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Avatar

admin

26 Nisan 2011 Saat 5:44 pm

Çok küçük bir taşsa fazla işinize yaramaz ama büyük bir boncuksa olabilir.

Avatar

Dorina

27 Nisan 2011 Saat 1:34 pm

Küçük taşlardan oluşan uzun bir boncuk. Öyleyse deneyeceğim.
Bu arada, dün EFT ile ilgili de güzel kaynaklar bulup uygulamaya geçtim.
Çok teşekkür ederim paylaşımlarınız için. Çok güzel rehberlik ediyorsunuz.

Avatar

betül

04 Mayıs 2011 Saat 9:01 pm

merhabalar.ben de deniz suyu konusunda sıkıntı çekeceğim, arınmadan sonra yeniden toprağa koymada bir sakınca olmaz di mi? teşekkür ederim.

Avatar

admin

05 Mayıs 2011 Saat 2:13 pm

Deniz tuzu her aktarda var buradan alarak kullanabilirsiniz. Arındırmadan sonra yeniden toprağa konabilir ama küçük bir saksı kullanıyorsanız 15 gün sonra toprağını değiştirmek gerekecektir. Berna Özcan DemirPinterest
Print