2017 Yeni Yıl Mesajı

Yeni bir seneye daha merhaba demeye hazırlanıyoruz. 2016 senesi bir çoğumuz için zorlayıcı bir sene oldu ancak başka bir açıdan bakarsak gelişmemiz, büyümemiz ve değişmemiz için bizi konfor alanımızın dışına çıkmaya zorladı. 2017 senesi numerolojik olarak yeni başlangıçların senesidir ve bu senenin nasıl geçeceğini bizler belirleyeceğiz diye düşünüyorum. Dünya bir geçiş döneminde ve bir şeyler başka bir şeylere dönüşüyor. Dikkat ederseniz değişim değil, dönüşüm kelimesini kullandım çünkü değişim kalıcı olmak zorunda değildir, değişimde eski durumunuza yeniden dönme ihtimaliniz her zaman vardır. Ancak dönüşüm süreci bir kere gerçekleşirse bir daha eskisi gibi olmanız mümkün değildir. İşte hem dünyamız, hem de bizler böyle bir sürecin içindeyiz ve dönüşüm çoğu zaman kolay bir süreç değildir. Bu süreçte yapmamız gereken şey, uyum sağlamak, enerjimizi iyi kullanmak ve sonucun bizler için en iyisi olacağına güvenmektedir. Ben kişisel olarak bu sürecin, bizi daha iyi bir yere götürdüğüne ve bu süreç tamamlandığı zaman her şeyin çok daha güzel olacağına inanıyorum. 2017 senesinde de bu dönüşüm süreci devam edecek ve bu süreçte enerjimizi ve zihnimizi olumluda tutarak akışta kalmanın en doğrusu olacağını düşünüyorum.

Size 2017 senesinde her gün sabah odaklanarak 7 kere okumanız için güzel bir niyet hazırladım. Niyetinizi bir kağıda yazarak yatağınızın başında görebileceğiniz bir yere asmanızı öneririm. Bu şekilde, hergün sabah görürsünüz ve okumanız gerektiğini hatırlarsınız. Eğer 7 kere okumaya zamanınız olmazsa, bir kere bile okumanız çok faydalı olacaktır.

Niyetiniz;

” Bugünü sağlıklı, huzurlu, güvende ve sevgi içinde geçirmeyi seçiyorum. Bugün benim için ve ailem için olabilecek en iyi olasılıkların gerçekleşmesine sevgiyle izin veriyorum. Bugün mutlulukla gülümsediğim harika bir gün olsun.”

Ben bu sene, her güne bu niyetle başlamayı ve her ne olursa en iyisinin olacağına güvenerek akışta kalmayı seçiyorum. Bu niyetin ihtiyacı olan herkese ulaşmasını ve kullanan herkes için şifa olmasını da ayrıca tüm kalbimle seçiyorum.

Önümüzde yepyeni bir 365 gün var. Bu 365 günü sağlıkla, sevgiyle, huzurla, bolluk ve bereket içinde, mutlulukla yaşayalım. Her yeni gün, yeni bir başlangıç, yeni bir şans, yeni bir olasılık ve yeni bir deneyim olsun bizler için. Ülkemizle ilgili haberlere sevineceğimiz hatta mutluluktan ağlayacağımız günlerimiz olsun. Kalbimizdeki ışığın parlayacağı ve bütüne şifa olacağı harika bir sene geçirmemizi seçiyorum. 2017 senesi hepimiz için olabilecek en iyi sene olsun…

Sevgiyle kalın

Berna Özcan Demir